Yazdır

İDEV 2017 Fuarı Basın Toplantısı Gerçekleştirildi

26 Nisan 2017

TÜYAP tarafından Kocaeli Ticaret Odası işbirliği; Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, KOSGEB, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, MOBESKO, Kocaeli Müteahhitler Birliği ve Kocaeli Terziler Odası’nın değerli destekleri ile hazırlanan, 27 Nisan Perşembe günü Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezinde kapılarını açacak olan İDEV 2017 (3. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı ve Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı)’ nın basın toplantısı Kocaeli Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.


Ekonomiye Katkı Sağlayacak
Basın toplantısının moderatörlüğünü de yapan Tüyap Anadolu Fuarları AŞ Genel Müdürü Cihat Alagöz,  “Böyle stratejik ve geleceği omuzlarında taşıyan bir şehrin ideal bir fuarı hak ettiğine inandığımız için İDEV Fuarını TÜYAP olarak düzenlemeye karar verdik. Evlilik, ev yenileme ve ev alma sürecinde tüketici neye ihtiyaç duyuyorsa bu fuarda onlarca farklı markanın ürünüyle buluşacak. Üreticilerde doğru bir platformda ürünlerini tanıtma imkânına kavuşacak. Bu durum da iç tüketimi canlandırarak bölge ekonomisine katkı sağlayacak.’’ dedi.

Paydaşlar Arasında İşbirliğini Artıracak
Fuarın diğer işbirliği kuruluşlarının temsilcilerinden sonra söz alan, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu’da, Hem üreticiler açısından hem de tüketiciler açısından ekonominin tüm aktörlerine çeşitli katkılar ve fırsatlar sunacağına inandığımız bu fuarın, özellikle diğer Doğu Marmara illeri ile ticari ilişkilerin geliştirilmesi ve bölge ticaret ve sanayi odalarının ve ilgili tüm paydaşların işbirliklerinin artırılması’na da katkı sağlayacağına inandıklarını belirtti.
 
Yorumlar
Bu haber için henüz kimse yorum yapmamış.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Yorum :
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası