Yazdır

MARKA’dan Bilişim Vadisi'ne Çalışma Ziyareti

22 Mayıs 2017

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, Doğu Marmara Bölgesi’nin ulusal niteliğe sahip projesi olan Bilişim Vadisi’nin Gebze’de bulunan yerleşkesinde çalışma ziyareti gerçekleştirerek projede gelinen aşamayı ve olası işbirliklerini değerlendirdi.


Çalışma ziyaretinde, 2017 yılı Haziran-Ağustos döneminde firmaların kademeli olarak faaliyete başlayacağı Bilişim Vadisi’nde gelinen son durum değerlendirilerek Bilişim Vadisi ile MARKA arasında devam etmekte olan işbirliği protokolünün etkinliğinin artırılması, ortak inkübasyon programı düzenlenmesi ve MARKA’nın Bilişim Vadisi’nin tanıtım ve iş geliştirme çalışmalarına belirli bir strateji dâhilinde katkı sağlaması hususları ve genel anlamıyla ortak gerçekleştirilebilecek faaliyetler değerlendirildi.


MARKA Genel Sekreteri Dr. Çöpoğlu görüşmede ayrıca; Doğu Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin teknoloji odaklı kalkınmasında önemli bir yer tutması hedeflenen Bilişim Vadisi’nin planlandığı şekilde hayata geçmesine katkı sağlamaktan memnuniyet duyduklarını ve ilerleyen dönemde Bilişim Vadisi’yle olan işbirliklerini güçlendirerek devam ettireceklerini belirtti.


Bilişim Vadisi Yönetici Şirketi Genel Koordinatörü Fatih Özsoy ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete MARKA Genel Sekreteri’nin yanı sıra Bilişim Vadisi’nden İş Geliştirme Uzmanı Yavuz Selim Yaşar ve MARKA’dan Gebze Yöneticisi Yusuf Gürhan Öztaş katılım gösterdi. 
Yorumlar
Bu haber için henüz kimse yorum yapmamış.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Yorum :
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası