Yazdır

MARKA ve Kocaeli Kent Konseyi'den İş Birliği Protokolü

22 Ekim 2018

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Kocaeli Kent Konseyi ile sosyo-ekonomik kalkınma sürecinde riskli konumda bulunan grupların (Kadın, Genç, Emekliler ve Engelliler) sosyal refahlarının artırılması ve yaşadıkları bölgede sosyal değer yaratmalarına yönelik ortak çalışmalar yapılması amacıyla protokol imzalandı.

MARKA ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene MARKA Genel Sekreteri Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU ve Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan UYAR ve Kent Konseyi Meclis Üyeleri katılım sağladı.

Protokol kapsamında Kocaeli’nin girişimcilik kapasitesinin artırılması amacıyla iş birliği ve ortak faaliyetlerin düzenlenmesi, STK’ların proje hazırlama kapasitesinin geliştirilmesi,  kadın, genç, emekli ve engellilere yönelik ortak etkinliklerin tertip edilmesi ve uzmanlık alanlarında görüş alışverişinde bulunulması amaçlanıyor.

Engelsiz Yaşam Liderlik Atölyesi

Liderlik ve iletişim becerilerinin geliştirilmesi, engellilerin toplumsal yaşama doğrudan katılımı, toplumsal yaşam içinde aktif olarak daha fazla yer almalarının sağlanması amacıyla düzenlenecek olan ‘Engelsiz Yaşam Liderlik Atölyesi’ eğitimine yönelik görüş alışverişinde bulunuldu.
Yorumlar
Bu haber için henüz kimse yorum yapmamış.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Yorum :
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası