alessmode.com


Yazdır

2020 Dünya Gençler Oryantiring Şampiyonası Hazırlıkları Sürüyor

12 Aralık 2018

2020 yılında Kocaeli ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Dünya Gençler Oryantiring Şampiyonası hazırlıklarına devam ediliyor. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, Türkiye Oryantiring Federasyonu ve Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında yürütülen çalışmalarda önemli aşama kaydedildi.

Uluslararası Oryantiring Federasyonunun (IOF) 5 Temmuz 2017 tarihinde yaptığı toplantıda organizasyonu Türkiye’ye verilen etkinlik Kocaeli’nin çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilecek ve 800’ü milli olmak üzere 2.500 sporcunun yarışacağı etkinlik kapsamında bir de uluslararası Kocaeli Kupası yarışması düzenlenecek.

26 Haziran – 4 Temmuz 2020 tarihleri arasında düzenlenecek yarışmaya hazırlık sürecinde 2019 yılı Ağustos ve Ekim ayları ile 2020 yılı Mart ayında resmi antrenman kampları da gerçekleştirilecek.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nda gerçekleştirilen lansman toplantısına MARKA Genel Sekreteri Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU, Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Sayın Hacer Akyüz, İl Temsilcisi Ali Günal Erdem, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Cihat ACAR, İl Tertip Komitesi Genel Sekreteri A. Hikmet KANCA ve Gebze Yörük Türkmen Kültür ve Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Temsilcileri katıldı.

Organizasyonda Yörük Teması
Orta mesafe eleme ve finali, uzun mesafe ile takım yarışmalarının gerçekleştirileceği ve Yörük yerleşimlerinin bulunduğu Gebze ilçesi kuzey bölgesindeki etapların bir bölümü Yörük teması ile gerçekleştirilecek.
Yorumlar
Bu haber için henüz kimse yorum yapmamış.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Yorum :
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası