alessmode.com


Yazdır

2018 Teknik Destek Eylül-Ekim Dönemi Satın Alma Duyurusu

19 Aralık 2018

Teknik Destek Projeleri Teklif Toplama Usulü Hakkında:          

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2018 yılı Teknik Destek Programı Eylül-Ekim Dönemine ait başarılı projelerinin satın alma işlemleri ekte sunulan içerikler doğrultusunda Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2018 yılı Teknik Destek Programı Eylül-Ekim Dönemine ait başarılı projelerinin satın alma işlemleri ekte sunulan içerikler doğrultusunda yapılacaktır.

Aşağıda verilen proje listelerinin yanında yer alan eğitim/danışmanlık içeriklerinde projelere ait gerekli bilgiler ve talep edilen unsurlar yer almaktadır.

Teklif metinlerinin size sunulan formatta Ajansa gönderilmesi için son tarih 30.12.2018’dir. Bu tarihten sonra gelen teklifler dikkate alınmayacaktır.

Teklifler, satinalma@marka.org.tr mail adresine her bir proje faaliyeti için hazırlanmış olan teklif vermeye davet mektubundaki formatta KDV dâhil olarak gönderilmelidir.

Proje başına sağlanabilecek destek tutarı KDV Dahil en fazla 20.000,00 TL olup, tekliflerin bu rakamı aşmayacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

Eğitim veya danışmanlık hizmetini sağlayacak tekliflerde uzmanın özgeçmişi sunulmalı ve ilgili uzmanın eğitim seviyesinin en az lisans düzeyinde olması ve en az 3 yıllık tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Sunulacak özgeçmişler size sunulan Europass formatında ve 2 sayfayı geçmeyecek şekilde olmalıdır.

Fiyat teklifi her bir proje için ayrı ayrı verilecektir. Teklif mektubunda firmanın açık unvanı, teklif tarihi, firma kaşesi ve yetkili imzası mutlaka olacaktır.

Her proje teklifi için hangi uzman ya da uzmanların hizmet sağlayacağı net şekilde belirtilmelidir.

Teklifler gerçek kişiler tarafından da verilebilir.

Ajans, sunulan özgeçmişleri ve fiyatları değerlendirerek doğrudan satın alma yöntemi ile satın alma yapacaktır. Verilen tekliflerin değerlendirilmesinde fiyat unsuru tek kıstas sayılmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

S.N

 
Referans No
 
Proje Adı
 
Başvuru Sahibi Adı
Eğitim veya Danışmanlık İçeriği
Teklif Vermeye Davet Mektubu Özgeçmiş Formatı
1 TR42/18/TD/0089 MADEN DERESİ ORYANTİRİNG HARİTA KOCAALİ BELEDİYESİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
2 TR42/18/TD/0091 ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ ALANI ÖĞRENCİLERİNİN MESLEKİ EĞİTİMLERİNİN DESTEKLENMESİ-ENDÜSTRİ 4.0 EĞİTİMİ GEBZE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
3 TR42/18/TD/0092 EĞİTİCİLER İÇİN UYGULAMALI STEM EĞİTİMİ ÇİLİMLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
4 TR42/18/TD/0094 BİLGİ TEKNOLOJİLERİNİN ETKİN VE VERİMLİ KULLANIMI İLE İŞLETMELERE REKABET GÜCÜ KAZANDIRIYORUZ... KOCAELİ TİCARET ODASI İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
5 TR42/18/TD/0098 PYTHON EĞİTİMİ İLE GELECEĞE HAZIRIZ KAYNARCA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
6 TR42/18/TD/0100 GLUTENSİZ ORGANİK BESLENME KOCAELİ ÇAYIROVA GLUTENSİZ YAŞAM DERNEĞİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
7 TR42/18/TD/0101 MESLEKİ TEKNİK EĞİTİMDE AR-GE VE İNOVASYON STRATEJİLERİ KARAMÜRSEL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
8 TR42/18/TD/0103 PHYTON EĞİTİMİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
9 TR42/18/TD/0106 SAKARYA'NIN KARBON AYAK İZİ ENVANTERİNİN HAZIRLANMASI İÇİN DANIŞMANLIK HİZMETİ ALINMASI SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
10 TR42/18/TD/0108 İMALAT SANAYİNDEKİ ESNAF VE SANATKÂRLAR İLE ÇALIŞANLARININ YETERLİLİKLERİNİN VE FİRMALAR ARASI İŞBİRLİKLERİNİN GELİŞTİRİLMESİ ESNAF SANATKÂRLAR ODALARI BİRLİĞİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
11 TR42/18/TD/0110 DÜZCE ÖZEL EĞİTİM ANAOKULU ÖĞRETMENLERİNE DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ EĞİTİCİ EĞİTİMİ DÜZCE YETİM, ÖKSÜZ VE DEZAVANTAJLI GENÇLER İLE YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA DERNEĞİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
12 TR42/18/TD/0112 BOLU'NUN TURİZM DEĞERİ, SINIR ÖTESİ PAYDAŞLARIYLA ARTIYOR BOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
13 TR42/18/TD/0117 DÜNYA GENÇLER ORYANTİRİNG ŞAMPİYONASI VE KOCAELİ KUPASI YARIŞMALARINA HAZIRLIK VE TANITIM İÇİN ORYANTİRİNG HARİTASI ÇİZİMİ DEĞİRMENDERE DOĞASPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
14 TR42/18/TD/0118 YALOVA İLİ SANAYİ SEKTÖRÜ ENDÜSTRİYEL YETKİNLİK ENVANTERİ VE İKTİSADİ YÖNELİMLERİ YALOVA SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
15 TR42/18/TD/0119 MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİMDE ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME EĞİTİMİ KARTEPE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
16 TR42/18/TD/0120 ÖZEL BİR ALANDA, ÖZEL BİR ADIM GÖLCÜK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
17 TR42/18/TD/0121 ÇOCUKLARIMIZ TEKNOLOJİYLE NEREYE KOŞUYOR: HİKİKOMORİYE Mİ, DAHA İYİ BİR YAŞAMA MI? GÖLCÜK KAYMAKAMLIĞI İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
18 TR42/18/TD/0122 ÇOCUK VE ERGENLERDE BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI YAKLAŞIM MODELİ İZMİT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
19 TR42/18/TD/0123 YÜKSEKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE AR-GE AR-İN PROJE BAZLI KIŞ KAMPI PROJESİ BİRLİK VAKFI SAKARYA ŞUBESİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
20 TR42/18/TD/0124 ROBOTİK KODLAMA VE AKILLI CİHAZ TASARIMI EĞİTİMLERİ İLE GELECEĞE YÖN VER GÖYNÜK KAYMAKAMLIĞI İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

 
Yorumlar
Bu haber için henüz kimse yorum yapmamış.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Yorum :
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası