alessmode.com


Yazdır

2019 Yılı Teknik Destek Programı Eylül-Ekim Dönemi Satın Alma Duyurusu

22 Kasım 2019

Teknik Destek Projeleri Teklif Toplama Usulü Hakkında:             

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Teknik Destek Programı Eylül-Ekim dönemine ait başarılı projelerinin satın alma işlemleri ekte sunulan içerikler doğrultusunda yapılacaktır.

Aşağıda verilen proje listelerinin yanında yer alan eğitim/danışmanlık içeriklerinde projelere ait gerekli bilgiler ve talep edilen unsurlar yer almaktadır.

Teklif metinlerinin sunulan formatta Ajansa gönderilmesi için son tarih 01.12.2019 günü saat 23:59’dur. Bu tarihten sonra gelen teklifler dikkate alınmayacaktır.

Teklifler, satinalma@marka.org.tr e-posta adresine her bir proje faaliyeti için hazırlanmış olan teklif vermeye davet mektubundaki formatta KDV dâhil olarak gönderilmelidir.

Proje başına sağlanabilecek destek tutarı her bir öncelik için aşağıda belirtilmiş olup tekliflerin bu rakamları aşmayacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Her bir projenin hangi öncelik kapsamında destekleneceği şartname içeriklerinde mevcuttur.

  • Öncelik 1 - Azami 90.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 2 - Azami 20.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 3 - Azami 15.000 TL (KDV Dâhil)

Eğitim veya danışmanlık hizmetini sağlayacak tekliflerde uzmanın ilgili proje için talep edilen özelliklere sahip olduğunu gösteren özgeçmişi sunulmalı, sunulacak özgeçmişler 2 sayfayı geçmemelidir.

Fiyat teklifi her bir proje için ayrı ayrı verilecektir. Teklif mektubunda firmanın açık unvanı, teklif tarihi, firma kaşesi ve yetkili imzası mutlaka olacaktır.

Birden fazla uzmanın görev almasını gerektiren her proje teklifi için, hangi uzman ya da uzmanların projenin hangi kısımları için hizmet sağlayacağı net bir şekilde belirtilmelidir.

Teklifler gerçek kişiler tarafından da verilebilir.

Ajans, sunulan özgeçmişleri ve fiyatları değerlendirerek doğrudan satın alma yöntemi ile satın alma yapacaktır. Verilen tekliflerin değerlendirilmesinde fiyat unsuru tek kıstas sayılmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sıra No

Referans No

Proje Adı

Başvuru Sahibi Adı

İl

Eğitim / Danışmanlık İçeriği Teklif Vermeye Davet Mektubu Özgeçmiş Formatı

1

TR42/19/TD/0102

KURUMSAL GELİŞİM VE İHRACATA YÖNLENDİRME

MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ KOCAELİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

2

TR42/19/TD/0103

NETWORK EĞİTİMİ

KOCAELİ VALİLİĞİ (BİLGİ İŞLEM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ) KOCAELİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

3

TR42/19/TD/0105

SAĞLIKLI ANALİZLER İÇİN UYGULAMALI SPSS VE İSTATİSTİK EĞİTİMİ BOLU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BOLU İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

4

TR42/19/TD/0106

ERASMUS+ KA2 KAPSAMINDA OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİN AVRUPA STANDARTLARINA ENTEGRASYONUNA YÖNELİK PROJE DANIŞMANLIK HİZMETİ ÇİFTLİKKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YALOVA İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

5

TR42/19/TD/0107

MASAL ANLATICILIĞI EĞİTİMİ DARICA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KOCAELİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

6

TR42/19/TD/0109

ÖZEL ÇOCUKLAR VE AİLELERİNE YAKLAŞIMDA GÜNCEL BİR YÖNTEM: YARATICI DRAMA GÖLCÜK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KOCAELİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

7

TR42/19/TD/0110

FINDIKTA EĞİTİMLE DAHA ÇOK ÜRETİYORUZ GÜMÜŞOVA ZİRAAT ODASI DÜZCE İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
8 TR42/19/TD/0112 SAKARYA TURİZM VERİLERİNİN TANITIM FAALİYETLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE HAZIRLANMASI SAKARYA VALİLİĞİ SAKARYA İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
9 TR42/19/TD/0113 YALOVA ORTOPEDİKLER SPOR KULÜBÜNÜN ULUSAL VE ULUSLARARASI YARIŞMALARA HAZIRLANMASI YALOVA ORTOPEDİKLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ YALOVA İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
10 TR42/19/TD/0115 DÜZCE KOBİ'LERİNİN İHTİYAÇ ANALİZLERİNİN YAPILMASI VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİNİN SAĞLANMASI AKÇAKOCA TİCARET VE SANAYİ ODASI DÜZCE İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
11 TR42/19/TD/0116 KALKINMA ODAKLI BİLİNÇLİ PROAKTİF GENÇLİK EĞİTİM PROJESİ TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI KOCAELİ KOCAELİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
12 TR42/19/TD/0119 YEREL KALKINMA TEMELLİ İŞBİRLİĞİ VE KOOPERATİFÇİLİK EĞİTİMİ BOLU BELEDİYESİ BOLU İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

 
Yorumlar
Bu haber için henüz kimse yorum yapmamış.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Yorum :
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası