alessmode.com


Yazdır

MARKA Yönetim Kurulu Toplantısı Sakarya’da Yapıldı

18 Şubat 2020

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Şubat Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Sakarya’da gerçekleştirildi.

Toplantıya, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocaeli Valisi Hüseyin AKSOY, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi NAYİR, Düzce Valisi Dr. Zülkif DAĞLI, Bolu Valisi Ahmet ÜMİT, Yalova Valisi Muammer EROL, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem GÜNAL, Bolu İl Genel Meclis Başkanı Yaşar YÜCEER, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Hasan SOYGÜZEL, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay ŞAHİN, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker ATEŞ, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin BECAN ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU iştirak etti.

Sakarya’da gerçekleştirilen toplantıda; 2020 yılı Ocak ayı harcama ve faaliyetleri, aylık ekonomik görünüm raporu, 2019 yılı Ajans faaliyetlerinin sunumu ve değerlendirmesi yapıldı. Toplantıda ayrıca, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Fizibilite Desteği kapsamında iki proje değerlendirildi.


Bunlar;
Bolu İl Özel İdaresi tarafından başvurusu iletilen ve Ajans uzmanlarınca yapılan değerlendirmede başarılı bulunan TR42/20/FZD/0001 referans numaralı “Bolu Karacasu Termal Bölgesi için Jeo-termal Kaynak Dağıtım Otomasyon Sistemi Fizibilite Etüdü” projesi ile Kocaeli Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından başvurusu iletilen TR42/20/FZD/0002 referans numaralı “Kocaeli Valiliği Ek Hizmet Binası Proje İşi İçin Fizibilite Raporu Hazırlanması” projesi toplantıda değerlendirildi.

 
Yorumlar
Bu haber için henüz kimse yorum yapmamış.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Yorum :
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası