alessmode.com


Yazdır

2019 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık Dönemi Satın Alma Duyurusu

21 Şubat 2020

Teknik Destek Projeleri Teklif Toplama Usulü Hakkında:             

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık dönemine ait başarılı projelerinin satın alma işlemleri ekte sunulan içerikler doğrultusunda yapılacaktır.

Aşağıda verilen proje listelerinin yanında yer alan eğitim/danışmanlık içeriklerinde projelere ait gerekli bilgiler ve talep edilen unsurlar yer almaktadır.

Teklif metinlerinin sunulan formatta Ajansa gönderilmesi için son tarih 01.03.2020 günü saat 23:59’dur. Bu tarihten sonra gelen teklifler dikkate alınmayacaktır.

Teklifler, satinalma@marka.org.tr e-posta adresine her bir proje faaliyeti için hazırlanmış olan teklif vermeye davet mektubundaki formatta KDV dâhil olarak gönderilmelidir.

Proje başına sağlanabilecek destek tutarı her bir öncelik için aşağıda belirtilmiş olup tekliflerin bu rakamları aşmayacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Her bir projenin hangi öncelik kapsamında destekleneceği şartname içeriklerinde mevcuttur.

  • Öncelik 1 - Azami 90.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 2 - Azami 20.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 3 - Azami 15.000 TL (KDV Dâhil)

Eğitim veya danışmanlık hizmetini sağlayacak tekliflerde uzmanın ilgili proje için talep edilen özelliklere sahip olduğunu gösteren özgeçmişi sunulmalı, sunulacak özgeçmişler 2 sayfayı geçmemelidir.

Fiyat teklifi her bir proje için ayrı ayrı verilecektir. Teklif mektubunda firmanın açık unvanı, teklif tarihi, firma kaşesi ve yetkili imzası mutlaka olacaktır. Teklif mektubuyla birlikte ilanda yayınlanan şartnamenin de kaşe ve imzalı olarak idaremize elden vermenizi veya  0 262 332 01 45'e fax çekmenizi veya satinalma@marka.org.tr  adresine mail göndererek Ajansa sunulması gerekmektedir.

Birden fazla uzmanın görev almasını gerektiren her proje teklifi için, hangi uzman ya da uzmanların projenin hangi kısımları için hizmet sağlayacağı net bir şekilde belirtilmelidir.

Teklifler gerçek kişiler tarafından da verilebilir.

Ajans, sunulan özgeçmişleri ve fiyatları değerlendirerek doğrudan satın alma yöntemi ile satın alma yapacaktır. Verilen tekliflerin değerlendirilmesinde fiyat unsuru tek kıstas sayılmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sıra No

Referans No

Proje Adı

Başvuru Sahibi Adı

İl

Eğitim / Danışmanlık İçeriği Teklif Vermeye Davet Mektubu Özgeçmiş Formatı

1

TR42/19/TD/0122

TRAVMA MAĞDURU ÇOCUKLARLA ÇALIŞAN MESLEKİ PERSONELİN MÜDAHALE BECERİLERİNİN GELİŞTİRİLMESİ

SAKARYA AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ SAKARYA İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

2

TR42/19/TD/0125

EĞİTİCİLERİN TEKNOPEDAGOJİK EĞİTİMİ

HAFIZLIK İMAM HATİP ORTAOKULU DERNEĞİ DÜZCE İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

3

TR42/19/TD/0127

DÖRTDİVAN İLÇESİNİN YÖRESEL MARKA ÜRÜNLERİNİN COĞRAFİ İŞARET BAŞVURU DOSYALARININ HAZIRLANMASI DÖRTDİVAN BELEDİYESİ BOLU İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

4

TR42/19/TD/0131

YALOVA BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ İÇİN SÜS BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ VE ANIT AĞAÇLARIN BAKIMI EĞİTİMİ YALOVA BELEDİYESİ YALOVA İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

5

TR42/19/TD/0133

YARATICI ENDÜSTRİLERE ENTEGRE OLARAK GEREDE DERİ SANAYİİNİN SARACİYE ÜRÜNLERİ ÜRETİMİNE KAPASİTE OLUŞTURMASI PROJESİ GEREDE TİCARET VE SANAYİ ODASI BOLU İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

6

TR42/19/TD/0134

DERİ SANAYİİ İÇİN KATMA DEĞERLİ ÜRETİME GEÇİŞTE İNSAN KAYNAĞININ GELİŞTİRİLMESİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ PROJESİ GEREDE DERİ ORGANİZE SANAYİCİLERİ DERNEĞİ BOLU İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

7

TR42/19/TD/0137

YÖRESEL ÜRÜN VE DEĞERİNE AİT COĞRAFİ İŞARET TESCİL BAŞVURU DOSYASI HAZIRLANMASI PROJESİ KOCAALİ BELEDİYESİ SAKARYA İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
8 TR42/19/TD/0140 SAKARYA KENT ETİĞİ BİLDİRGESİ SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAKARYA İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
9 TR42/19/TD/0145 YENİ NESİL ÖĞRETMEN ARAÇLARI EĞİTİMİ KOCAELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KOCAELİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
10 TR42/19/TD/0147 "YALOVA IHLAMUR-KESTANE ORMANI PROPOLİSİ" VE "YALOVA IHLAMUR- KESTANE ORMANI BALI" COĞRAFİ İŞARET TESCİLİ YALOVA İLİ ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ YALOVA İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
11 TR42/19/TD/0150 BÖLGEMİZİN TURİZM ÇEŞİTLİLİĞİ VE İLERİYE DÖNÜK POTANSİYELİNE YÖNELİK SAHA ÇALIŞMASI KOCAELİ TİCARET ODASI KOCAELİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
12 TR42/19/TD/0151 YÖRESEL DEĞERLER İLE BÖLGESEL KALKINMA SAKARYA TİCARET VE SANAYİ ODASI SAKARYA İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
13 TR42/19/TD/0154 OSB İÇERİSİNDEKİ ARA ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASI İÇİN GEREKLİ FİZİBİLİTE ÇALIŞMASI GEBZE GÜZELLER ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KOCAELİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
14 TR42/19/TD/0155 AKILLI KENTLİLİK BİLİNCİNE AB PROJESİ İLE ULAŞIYORUZ BOLU BELEDİYESİ BOLU İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

 
Yorumlar
Bu haber için henüz kimse yorum yapmamış.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Yorum :
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası