Yazdır

2020 Yılı Teknik Destek Programı Mayıs-Haziran Hizmet Alım Duyurusu

27 Ağustos 2020

Teknik Destek Projeleri Teklif Toplama Usulü Hakkında:           

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2020 Yılı Teknik Destek Programı Mayıs-Haziran dönemine ait başarılı projelerinin satın alma işlemleri ekte sunulan içerikler doğrultusunda yapılacaktır.

Aşağıda verilen proje listelerinin yanında yer alan eğitim/danışmanlık içeriklerinde projelere ait gerekli bilgiler ve talep edilen unsurlar yer almaktadır.

Teklif metinlerinin sunulan formatta Ajansa gönderilmesi için son tarih 01.09.2020 günü saat 23:59’dur. Bu tarihten sonra gelen teklifler dikkate alınmayacaktır.

Teklifler, satinalma@marka.org.tr e-posta adresine her bir proje faaliyeti için hazırlanmış olan teklif vermeye davet mektubundaki formatta KDV dâhil olarak gönderilmelidir.

Proje başına sağlanabilecek destek tutarı her bir öncelik için aşağıda belirtilmiş olup tekliflerin bu rakamları aşmayacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Her bir projenin hangi öncelik kapsamında destekleneceği şartname içeriklerinde mevcuttur.

  • Öncelik 1 - Azami 95.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 2 - Azami 95.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 3 - Azami 95.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 4 – Azami 95.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 5 - Azami 20.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 6 - Azami 15.000 TL (KDV Dâhil)

Eğitim veya danışmanlık hizmetini sağlayacak tekliflerde uzmanın ilgili proje için talep edilen özelliklere sahip olduğunu gösteren özgeçmişi sunulmalı, sunulacak özgeçmişler 2 sayfayı geçmemelidir.

Teklif sunan firmaların ve sunulan özgeçmişlerin talep edilen nitelikleri karşılama durumunun daha net ve somut bir şekilde değerlendirilebilmesi için aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

  • Tekliflerle birlikte özgeçmişlerde belirtilen hususların destekleyici belgelerinin de sunulması
  • Danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların maddeler halinde (mümkünse tablo halinde) yoruma mahal bırakmayacak şekilde somutlaştırılması
  • Danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların sunulan özgeçmişlerde görülür şekilde işaretlenmesi
  • Sunulan özgeçmişlerde, teklif verilecek proje ile ilgili olmayan kısımlara yer verilmemesi veya ayrı bir bölümde yer verilmesi

Fiyat teklifi her bir proje için ayrı ayrı verilecektir. Teklif mektubunda firmanın açık unvanı, teklif tarihi, firma kaşesi ve yetkili imzası mutlaka olacaktır. Teklif mektubuyla birlikte ilanda yayınlanan şartnamenin de kaşe ve imzalı olarak idaremize elden vermenizi veya  0 262 332 01 45'e fax çekmenizi veya satinalma@marka.org.tr  adresine mail göndererek Ajansa sunulması gerekmektedir.

Birden fazla uzmanın görev almasını gerektiren her proje teklifi için, hangi uzman ya da uzmanların projenin hangi kısımları için hizmet sağlayacağı net bir şekilde belirtilmelidir.

Teklifler gerçek kişiler tarafından da verilebilir.

Ajans, sunulan özgeçmişleri ve fiyatları değerlendirerek doğrudan satın alma yöntemi ile satın alma yapacaktır. Verilen tekliflerin değerlendirilmesinde fiyat unsuru tek kıstas sayılmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sıra No

Referans No

Proje Adı

Başvuru Sahibi Adı

İl

Eğitim / Danışmanlık İçeriği Teklif Vermeye Davet Mektubu Özgeçmiş Formatı

1

TR42/20/TD/0044

DERİNCE BELEDİYESİ DERİNCE BELEDİYESİ ASPİR YAĞI İŞLEME VE DEĞERLENDİRME PROJESİ KOCAELİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
2 TR42/20/TD/0046 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ERASMUS+ İLE SAKARYA SOKAK BASKETBOLUNDA MARKALAŞIYOR SAKARYA İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
3 TR42/20/TD/0048 DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI DÜZCE TSO TEKNOLOJİ DÜZEYİNİN ARTTIRILMASI PROJESİ  DÜZCE İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
4 TR42/20/TD/0049 SAKARYA TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ YÖNETİCİ A.Ş. YERLİLEŞTİRME ODAKLI ÜRÜN GELİŞTİRME VE ENDÜSTRİYEL UYGULAMA PROGRAMI SAKARYA İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
5 TR42/20/TD/0051 SAKARYA TİCARET VE SANAYİ ODASI KADIN İŞBİRLİĞİ ÜRETİMİN GELECEĞİ SAKARYA İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

 
Yorumlar
Bu haber için henüz kimse yorum yapmamış.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Yorum :
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası