alessmode.com


Yazdır

2020 Yılı Teknik Destek Programı Eylül-Ekim Dönemi Satın Alma Duyurusu

13 Kasım 2020

Teknik Destek Projeleri Teklif Toplama Usulü Hakkında:           

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2020 Yılı Teknik Destek Programı Eylül - Ekim dönemine ait başarılı projelerinin satın alma işlemleri ekte sunulan içerikler doğrultusunda yapılacaktır.

Aşağıda verilen proje listelerinin yanında yer alan eğitim/danışmanlık içeriklerinde projelere ait gerekli bilgiler ve talep edilen unsurlar yer almaktadır.

Teklif metinlerinin sunulan formatta Ajansa gönderilmesi için son tarih 22.11.2020 Pazar günü saat 23.59’dur. Bu tarihten sonra gelen teklifler dikkate alınmayacaktır.

Teklifler, satinalma@marka.org.tr e-posta adresine her bir proje faaliyeti için hazırlanmış olan teklif vermeye davet mektubundaki formatta KDV dâhil olarak gönderilmelidir. 

Proje başına sağlanabilecek destek tutarı her bir öncelik için aşağıda belirtilmiş olup tekliflerin bu rakamları aşmayacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Her bir projenin hangi öncelik kapsamında destekleneceği şartname içeriklerinde mevcuttur.

  • Öncelik 1 - Azami 95.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 2 - Azami 95.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 3 - Azami 95.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 4 – Azami 95.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 5 - Azami 20.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 6 - Azami 15.000 TL (KDV Dâhil)

NOT 1: Eğitim veya danışmanlık hizmetini sağlayacak tekliflerde uzmanın ilgili proje için talep edilen özelliklere sahip olduğunu gösteren özgeçmişi sunulmalı, sunulacak özgeçmişler 2 sayfayı geçmemelidir.

NOT 2: Teklif sunan firmaların ve sunulan özgeçmişlerin talep edilen nitelikleri karşılama durumunun daha net ve somut bir şekilde değerlendirilebilmesi için aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

  • Tekliflerle birlikte özgeçmişlerde belirtilen hususların destekleyici belgelerinin de sunulması
  • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların maddeler halinde (mümkünse tablo halinde) yoruma mahal bırakmayacak şekilde somutlaştırılması
  • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların sunulan özgeçmişlerde görülür şekilde işaretlenmesi
  • Sunulan özgeçmişlerde, teklif verilecek proje ile ilgili olmayan kısımlara yer verilmemesi veya ayrı bir bölümde yer verilmesi

Fiyat teklifi her bir proje için ayrı ayrı verilecektir. Teklif mektubunda firmanın açık unvanı, teklif tarihi, firma kaşesi ve yetkili imzası mutlaka olacaktır. Teklif mektubuyla birlikte ilanda yayınlanan şartnamenin de kaşe ve imzalı olarak idaremize elden vermenizi veya  0 262 332 01 45'e fax çekmenizi veya satinalma@marka.org.tr  adresine mail göndererek Ajansa sunulması gerekmektedir.

Birden fazla uzmanın görev almasını gerektiren her proje teklifi için, hangi uzman ya da uzmanların projenin hangi kısımları için hizmet sağlayacağı net bir şekilde belirtilmelidir.

Teklifler gerçek kişiler tarafından da verilebilir.

Ajans, sunulan özgeçmişleri ve fiyatları değerlendirerek doğrudan satın alma yöntemi ile satın alma yapacaktır. Verilen tekliflerin değerlendirilmesinde fiyat unsuru tek kıstas sayılmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sıra No

Referans No

Proje Adı

Başvuru Sahibi Adı

Eğitim / Danışmanlık İçeriği Teklif Vermeye Davet Mektubu Özgeçmiş Formatı

1

TR42/20/TD/0059

İMALAT SANAYİ MAKİNE ENVANTERİ OLUŞTURMA PROJESİ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

2

TR42/20/TD/0060

ELEKTRİKLİ ARAÇ TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ ARİFİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

3

TR42/20/TD/0061

YEŞİL OSB ENERJİ VERİMLİLİĞİ TOSB OTOMOTİV YAN SANAYİ İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

4

TR42/20/TD/0062

SAĞLIK TESİSLERİNDE TEMİZLİK FAALİYETLERİNİN İZLENEBİLİRLİĞİNİN SAĞLANMASI DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

5

TR42/20/TD/0063

DÜZCE SAĞLIK TURİZMİ DESTİNASYON VE GELİŞİM PROJESİ DÜZCE BELEDİYESİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

6

TR42/20/TD/0064

KADIN GİRİŞİMCİLİĞİNİN İŞLEVSELLİĞİ SAKARYA KADIN DAYANIŞMA, KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

7

TR42/20/TD/0066

YIĞILCA İLÇESİNİN SOSYO- EKONOMİK DURUMUNUN BELİRLENMESİ VE ANALİZİNİN YAPILMASI YIĞILCA İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
8 TR42/20/TD/0067 KÖRFEZ LOJİSTİK SEKTÖRÜ MEVCUT DURUM ANALİZİ KÖRFEZ TİCARET ODASI İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

9

TR42/20/TD/0071

BİLİŞİM VADİSİ DİJİTAL DÖNÜŞÜM ANALİZ PROGRAMI MUALLİMKÖY TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ YÖNETİCİ A.Ş İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

 
Yorumlar
Bu haber için henüz kimse yorum yapmamış.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Yorum :
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası