alessmode.com


Yazdır

Sözlü Mülakat Yarışma Sınavı Hakkında Duyuru

26 Kasım 2020

 

T.C.DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERLİĞİ’NDEN

UZMAN PERSONEL SÖZLÜ MÜLAKAT YARIŞMA SINAVI

HAKKINDA DUYURU

 

  • Doğu Marmara Kalkınma Ajansında istihdam edilmesi planlanan 'Uzman Personel' alımı kapsamında yapılan tüm başvurular üzerinden personel alım ilanında belirtilen şartlar dikkate alınarak Genel Sekreterlikçe yapılan değerlendirme sonucunda belge ve bilgileri eksiksiz, nitelikleri istihdam edilecek branşa uygun ve en fazla geçerli niteliğe sahip (mesleki deneyim, ilanda belirtilen puan türlerinden alınan puanlar ve özel tercih sebepleri), ekli listede ismi ve diğer bilgileri yazılı '10' adayın 'Uzman Personel' pozisyonunda değerlendirilmek üzere sözlü mülakat yarışma sınavına davet edilmesi uygun görülmüştür.
  • Doğu Marmara Kalkınma Ajansında istihdam edilmesi planlanan 'İç Denetçi' alımı kapsamında yapılan tüm başvurular üzerinden personel alım ilanında belirtilen şartlar dikkate alınarak Genel Sekreterlikçe yapılan değerlendirme sonucunda belge ve bilgileri eksiksiz, nitelikleri istihdam edilecek branşa uygun aday başvurusu olmadığı için, yarışma sınavına İç Denetçi adayı davet edilememiştir.
  • Sözlü mülakat yarışma sınavı, personel alım ilanında belirtildiği gibi ekli listelerde belirtilen gün ve saatlerde T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:72/A İzmit – Kocaeli adresinde gerçekleştirilecektir. Adayların belirtilen sınav saatinden 30 dk. önce hazır bulunması gerekmektedir.
  • Adaylar listelerde belirtilen gün ve saatte sıra numarasına göre sözlü mülakat yarışma sınavına alınacaktır. Sözlü mülakat yarışma sınavı, zorunlu durumlar, beklenmeyen haller ve aralar (İhtiyaç, yemek v.b.) dışında kesintisiz olarak listede yer alan tüm adayların mülakatı tamamlanıncaya kadar devam edecektir. Ajans Genel Sekreterliği zorunlu durumlardaki değişikliği ilgili adaylara bildirecektir.

Tereddüt edilen konularda ajansa ait telefon numaralarından Ajanstan bilgi alınabilir.

İrtibat : 0262 332 01 44 / 108

Saygılarımızla. 26.11.2020

T.C.DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERLİĞİ

 

EK:1 – UZMAN PERSONEL SÖZLÜ MÜLAKAT YARIŞMA SINAVI ÇAĞRI LİSTESİ

 
Yorumlar
Bu haber için henüz kimse yorum yapmamış.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Yorum :
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası