Yazdır

2020 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık Dönemi Satın Alma Duyurusu

12 Şubat 2021

Teknik Destek Projeleri Teklif Toplama Usulü Hakkında:

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2020 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık dönemine ait başarılı projelerinin satın alma işlemleri ekte sunulan içerikler doğrultusunda yapılacaktır.

Aşağıda verilen proje listelerinin yanında yer alan eğitim/danışmanlık içeriklerinde projelere ait gerekli bilgiler ve talep edilen unsurlar yer almaktadır.

Teklif metinlerinin sunulan formatta Ajansa gönderilmesi için son tarih 17.02.2021 Çarşamba günü saat 23.59’dur. Bu tarihten sonra gelen teklifler dikkate alınmayacaktır.

Teklifler, satinalma@marka.org.tr e-posta adresine her bir proje faaliyeti için hazırlanmış olan teklif vermeye davet mektubundaki formatta KDV dâhil olarak gönderilmelidir.

Proje başına sağlanabilecek destek tutarı her bir öncelik için aşağıda belirtilmiş olup tekliflerin bu rakamları aşmayacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Her bir projenin hangi öncelik kapsamında destekleneceği şartname içeriklerinde mevcuttur.

  • Öncelik 7 - Azami 15.000 TL (KDV Dâhil)

NOT 1: Eğitim veya danışmanlık hizmetini sağlayacak tekliflerde uzmanın ilgili proje için talep edilen özelliklere sahip olduğunu gösteren özgeçmişi sunulmalı, sunulacak özgeçmişler 2 sayfayı geçmemelidir.

NOT 2: Teklif sunan firmaların ve sunulan özgeçmişlerin talep edilen nitelikleri karşılama durumunun daha net ve somut bir şekilde değerlendirilebilmesi için aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

  • Tekliflerle birlikte özgeçmişlerde belirtilen hususların destekleyici belgelerinin de sunulması
  • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların maddeler halinde (mümkünse tablo halinde) yoruma mahal bırakmayacak şekilde somutlaştırılması
  • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların sunulan özgeçmişlerde görülür şekilde işaretlenmesi
  • Sunulan özgeçmişlerde, teklif verilecek proje ile ilgili olmayan kısımlara yer verilmemesi veya ayrı bir bölümde yer verilmesi

Fiyat teklifi her bir proje için ayrı ayrı verilecektir. Teklif mektubunda firmanın açık unvanı, teklif tarihi, firma kaşesi ve yetkili imzası mutlaka olacaktır. Teklif mektubuyla birlikte ilanda yayınlanan şartnamenin de kaşe ve imzalı olarak idaremize elden vermenizi veya  0 262 332 01 45'e fax çekmenizi veya satinalma@marka.org.tr  adresine mail göndererek Ajansa sunulması gerekmektedir.

Birden fazla uzmanın görev almasını gerektiren her proje teklifi için, hangi uzman ya da uzmanların projenin hangi kısımları için hizmet sağlayacağı net bir şekilde belirtilmelidir.

Teklifler gerçek kişiler tarafından da verilebilir.

Ajans, sunulan özgeçmişleri ve fiyatları değerlendirerek doğrudan satın alma yöntemi ile satın alma yapacaktır. Verilen tekliflerin değerlendirilmesinde fiyat unsuru tek kıstas sayılmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sıra No

Referans No

Başvuru Sahibi Adı

Proje Adı

Eğitim / Danışmanlık İçeriği Teklif Vermeye Davet Mektubu Özgeçmiş Formatı

1

TR42/20/TD/0082

BOLU AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU ÖZEL ÇOCUKLAR İÇİN ÖZEL MATERYALLER ÜRETİM ATÖLYESİ KURULMASI İÇİN ÖN FİZİBİLİTE RAPORU HAZIRLANMASI İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
2 TR42/20/TD/0083 YALOVA İL ÖZEL İDARESİ YALOVA'NIN KÖYLERİNDE AFETLER VE DOĞA OLAYLARINA İLİŞKİN GENEL RİSK DURUMUNUN ARAŞTIRILMASI İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
3 TR42/20/TD/0092 BAŞİSKELE BELEDİYESİ BAŞİSKELE BELEDİYESİ SPİRULİNA (YOSUN) ÜRETİMİ İÇİN TEKNİK DESTEK İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
4 TR42/20/TD/0094 SUBÜ - KARİYER PLANLAMA VE İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ SANAYİ İŞLETMELERİNİN MEVCUT VE GELECEKTEKİ İNSAN KAYNAKLARINA YÖNELİK İHTİYAÇ ANALİZİNİN YAPILMASI İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
5 TR42/20/TD/0097 YALOVA AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ "ENGELLİ VE YAŞLI BAKIMINDA KADIN İSTİHDAMI" PROJESİNE DAİR İHTİYAÇ ANALİZİ VE MALİYET ÇALIŞMASI İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

 




Yorumlar
Bu haber için henüz kimse yorum yapmamış.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Yorum :
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?





T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası