Yazdır

2021 Yılı Teknik Destek Programı Ocak-Şubat Dönemi Satın Alma Duyurusu

12 Mart 2021

Teknik Destek Projeleri Teklif Toplama Usulü Hakkında:           

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2021 Yılı Teknik Destek Programı Ocak-Şubat dönemine ait başarılı projelerinin satın alma işlemleri ekte sunulan içerikler doğrultusunda yapılacaktır.

Aşağıda verilen proje listelerinin yanında yer alan eğitim/danışmanlık içeriklerinde projelere ait gerekli bilgiler ve talep edilen unsurlar yer almaktadır.

Teklif metinlerinin sunulan formatta Ajansa gönderilmesi için son tarih 21.03.2021 Pazar günü saat 23.59’dur. Bu tarihten sonra gelen teklifler dikkate alınmayacaktır.

Teklifler, satinalma@marka.org.tr e-posta adresine her bir proje faaliyeti için hazırlanmış olan teklif vermeye davet mektubundaki formatta KDV dâhil olarak gönderilmelidir.

Proje başına sağlanabilecek destek tutarı her bir öncelik için aşağıda belirtilmiş olup tekliflerin bu rakamları aşmayacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Her bir projenin hangi öncelik kapsamında destekleneceği şartname içeriklerinde mevcuttur.

  • Öncelik 1 - Azami 100.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 2 - Azami 100.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 3 - Azami 100.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 4 – Azami 100.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 5 - Azami 100.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 6 - Azami 20.000 TL (KDV Dâhil)
  • Öncelik 7 - Azami 15.000 TL (KDV Dâhil)

NOT 1: Eğitim veya danışmanlık hizmetini sağlayacak tekliflerde uzmanın ilgili proje için talep edilen özelliklere sahip olduğunu gösteren özgeçmişi sunulmalı, sunulacak özgeçmişler 2 sayfayı geçmemelidir.

NOT 2: Teklif sunan firmaların ve sunulan özgeçmişlerin talep edilen nitelikleri karşılama durumunun daha net ve somut bir şekilde değerlendirilebilmesi için aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

Tekliflerle birlikte özgeçmişlerde belirtilen hususların destekleyici belgelerinin de sunulması

Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların maddeler halinde (mümkünse tablo halinde) yoruma mahal bırakmayacak şekilde somutlaştırılması

Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların sunulan özgeçmişlerde görülür şekilde işaretlenmesi

Sunulan özgeçmişlerde, teklif verilecek proje ile ilgili olmayan kısımlara yer verilmemesi veya ayrı bir bölümde yer verilmesi

Fiyat teklifi her bir proje için ayrı ayrı verilecektir. Teklif mektubunda firmanın açık unvanı, teklif tarihi, firma kaşesi ve yetkili imzası mutlaka olacaktır. Teklif mektubuyla birlikte ilanda yayınlanan şartnamenin de kaşe ve imzalı olarak idaremize elden vermenizi veya  0 262 332 01 45'e fax çekmenizi veya satinalma@marka.org.tr  adresine mail göndererek Ajansa sunulması gerekmektedir.

Birden fazla uzmanın görev almasını gerektiren her proje teklifi için, hangi uzman ya da uzmanların projenin hangi kısımları için hizmet sağlayacağı net bir şekilde belirtilmelidir.

Teklifler gerçek kişiler tarafından da verilebilir.

Ajans, sunulan özgeçmişleri ve fiyatları değerlendirerek doğrudan satın alma yöntemi ile satın alma yapacaktır. Verilen tekliflerin değerlendirilmesinde fiyat unsuru tek kıstas sayılmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sıra No

Referans No

Başvuru Sahibi Adı

Proje Adı

Eğitim / Danışmanlık İçeriği Teklif Vermeye Davet Mektubu Özgeçmiş Formatı
1 TR42/21/TD/0002 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ENGELLİ BİREYLERİN SPORA YÖNELİK YETENEK TARAMASI VE SPORA YÖNLENDİRİLMESİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

2

TR42/21/TD/0003

YALOVA BELEDİYESİ YALOVA HALKININ HİZMET DEĞERLENDİRMESİNE YÖNELİK  ANKET MODÜLÜ HAZIRLANMASI İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

3

TR42/21/TD/0006

SAKARYA TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ İLİMİZDE KOOPERATİFÇİLİĞİN DESTEKLENMESİ VE GELİŞTİRİLMESİ KAPSAMINDA KOOPERATİFLER İÇİN WEB VE E-TİCARET SİTESİ KURULMASI İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

4

TR42/21/TD/0008
TR42/21/TD/0016
KOCAALİ BELEDİYESİ
KARASU BELEDİYESİ
MARKALAŞAN TURİZM ROTASI
SAKARYA'NIN KARADENİZ'E AÇILAN KAPISINDA TURİZM DESTİNASYON PLANI
İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

5

TR42/21/TD/0009

DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI DÜZCE TSO PERSONEL PERFORMANS DEĞERLENDİRME SİSTEMİNİN KURULMASI PROJESİ  İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

6

TR42/21/TD/0010

BOLU BELEDİYESİ BOLU İLİ SEBZE VE MEYVE ÜRÜNLERİ  KURUTMA TESİSİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

7

TR42/21/TD/0011

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YENİ NESİL TİCARET VE DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİM PROJESİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

8

TR42/21/TD/0015

DÜZCE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE İLİNDE TARIMSAL ÜRÜNLERE  ZARAR VEREN KAHVERENGİ KOKARCA"HALYOMORPHA HALYS" ZARARLISININ YOĞUNLUĞUNUN TESPİTİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
9 TR42/21/TD/0017 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AVRUPA BİRLİĞİ PROJELERİNİN YÖNETİM SÜREÇLERİ KONUSUNDA DANISMANLIK HİZMETİ ALINMASI İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
10 TR42/21/TD/0019 ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BAŞARILI BİR GELECEĞE ATILAN ADIMDA: KARİYER PLANLAMA DANIŞMANLIĞI  İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
11 TR42/21/TD/0020 DARICA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİMDE ENDÜSTRİ 4.0 VE DİJİTAL DÖNÜŞÜM UZMANLIĞI EĞİTİMİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

 
Yorumlar
Bu haber için henüz kimse yorum yapmamış.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Yorum :
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası