Yazdır

2021 Yılı Teknik Destek Programı Mayıs-Haziran Dönemi Satın Alma Duyurusu

29 Temmuz 2021

Teknik Destek Projeleri Teklif Toplama Usulü Hakkında:           

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2021 Yılı Teknik Destek Programı Mayıs-Haziran dönemine ait başarılı projelerinin satın alma işlemleri ekte sunulan içerikler doğrultusunda yapılacaktır.

Aşağıda verilen proje listelerinin yanında yer alan eğitim/danışmanlık içeriklerinde projelere ait gerekli bilgiler ve talep edilen unsurlar yer almaktadır.

Teklif metinlerinin sunulan formatta Ajansa gönderilmesi için son tarih 10.08.2021 Salı günü saat 23:59’dur. Bu tarihten sonra gelen teklifler dikkate alınmayacaktır.

Teklifler, satinalma@marka.org.tr e-posta adresine her bir proje faaliyeti için hazırlanmış olan teklif vermeye davet mektubundaki formatta KDV dâhil olarak gönderilmelidir.

Proje başına sağlanabilecek destek tutarı her bir öncelik için aşağıda belirtilmiş olup tekliflerin bu rakamları aşmayacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Her bir projenin hangi öncelik kapsamında destekleneceği şartname içeriklerinde mevcuttur.

 • Öncelik 1 - Azami 100.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 2 - Azami 100.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 3 - Azami 100.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 4 – Azami 100.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 5 - Azami 100.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 6 - Azami 20.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 7 - Azami 15.000 TL (KDV Dâhil)

NOT 1: Eğitim veya danışmanlık hizmetini sağlayacak tekliflerde uzmanın ilgili proje için talep edilen özelliklere sahip olduğunu gösteren özgeçmişi sunulmalı, sunulacak özgeçmişler 2 sayfayı geçmemelidir. 

NOT 2: Teklif sunan firmaların ve sunulan özgeçmişlerin talep edilen nitelikleri karşılama durumunun daha net ve somut bir şekilde değerlendirilebilmesi için aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

 • Tekliflerle birlikte özgeçmişlerde belirtilen hususların destekleyici belgelerinin de sunulması
 • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların maddeler halinde (mümkünse tablo halinde) yoruma mahal bırakmayacak şekilde somutlaştırılması
 • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların sunulan özgeçmişlerde görülür şekilde işaretlenmesi
 • Sunulan özgeçmişlerde, teklif verilecek proje ile ilgili olmayan kısımlara yer verilmemesi veya ayrı bir bölümde yer verilmesi

Fiyat teklifi her bir proje için ayrı ayrı verilecektir. Teklif mektubunda firmanın açık unvanı, teklif tarihi, firma kaşesi ve yetkili imzası mutlaka olacaktır. Teklif mektubuyla birlikte ilanda yayınlanan şartnamenin de kaşe ve imzalı olarak idaremize elden vermenizi veya  0 262 332 01 45'e fax çekmenizi veya satinalma@marka.org.tr  adresine mail göndererek Ajansa sunulması gerekmektedir.

Birden fazla uzmanın görev almasını gerektiren her proje teklifi için, hangi uzman ya da uzmanların projenin hangi kısımları için hizmet sağlayacağı net bir şekilde belirtilmelidir.

Teklifler gerçek kişiler tarafından da verilebilir.

Ajans, sunulan özgeçmişleri ve fiyatları değerlendirerek doğrudan satın alma yöntemi ile satın alma yapacaktır. Verilen tekliflerin değerlendirilmesinde fiyat unsuru tek kıstas sayılmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sıra No

Referans No

Başvuru Sahibi Adı

Proje Adı

Eğitim / Danışmanlık İçeriği Teklif Vermeye Davet Mektubu Özgeçmiş Formatı
1 TR42/21/TD/0035 DÜZCE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ FEN- DOĞA VE MATEMATİK BİLİMLERİ MERKEZİ ÖN FİZİBİLİTESİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

2

TR42/21/TD/0036

KOCAELİ VALİLİĞİ BİLGİ İŞLEM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ MOBİL VE WEB TABANLI YAZILIM PROJE DESTEĞİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

3

TR42/21/TD/0038

ANADOLU ASLANLARI İŞADAMLARI DERNEĞİ SAKARYA ŞUBESİ ASKON SAKARYA ÜYELERİ DİJİTALE ADIM ATIYOR İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

4

TR42/21/TD/0041 GEYVE BELEDİYESİ İNOVASYON KÖYÜ PROJESİ ÖN FİZİBİLİTE ÇALIŞMASI İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

5

TR42/21/TD/0042

MENGEN İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ S.S.MENGEN VE KÖYLERİ ÜRETİM VE PAZARLAMA KOOPERATİFİ SÜT ÜRÜNLERİ ÜRETİM TESİSİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

6

TR42/21/TD/0043

BOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLERİN STRATEJİK PAZARLAMA YOL HARİTASININ OLUŞTURULMASI İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

7

TR42/21/TD/0045

SAKARYA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ SAKARYA'NIN YAYLALARI VE ŞELALELERİ TANITIM AMAÇLI FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

8

TR42/21/TD/0047

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI DÜZCE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EFTENİ GÖLÜ YABAN HAYATI GELİŞTİRME SAHASI İSKELE VE KUŞ GÖZLEM KULESİ PROJESİ DANIŞMANLIK İŞİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
9 TR42/21/TD/0048 YALOVA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 114 YILLIK TARİHİ FEVZİYE YAĞLI GÜREŞLERİ ALMANAĞININ HAZIRLANMASI İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
10 TR42/21/TD/0051 DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI DÜZCE İLİ SEKTÖREL GELİŞİM STRATEJİLERİNİN HAZIRLANMASI PROJESİ İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
11 TR42/21/TD/0052 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAPANCA BİZİM KORUMAK KOLLAMAK HEPİMİZİN İçerik için tıklayınız. Teklif Mektubu için tıklayınız. Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.

 
Yorumlar
Bu haber için henüz kimse yorum yapmamış.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Yorum :
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası