alessmode.com


Yazdır

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri

‘Kendi İşini Kurmak İsteyenler’; Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın (MARKA), Doğu Marmara Bölgesi’ndeki illerde KOSGEB işbirliğiyle düzenleyeceği ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri’ ile fırsatı yakalayın. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın ücretsiz düzenleyeceği girişimcilik eğitiminden sertifika alan girişimciler, KOSGEB’in yeni iş kuranlara verdiği 50.Bin TL hibe ve 100 Bin TL faizsiz krediye başvuru hakkına sahip oluyor.

Girişimci adayları, Kalkınma Ajansı’nın KOSGEB işbirliğiyle vereceği ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri’ ile iş fikirlerini hayata geçiriyor. Doğu Marmara Bölgesi illerinden herhangi birinde ( Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bolu, Düzce ) ücretsiz olarak verilecek en az 32 saatlik Uygulamalı Girişimcilik  Eğitimini tamamlayan girişimci adayları, girişimci desteği için KOSGEB’e başvuru hakkı kazanacak. Başvuruları başarılı bulunan girişimciler, 50 Bin TL’ye kadar hibe, 100 Bin TL’ye kadar faizsiz kredi almaya hak kazanabilecekler.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Kalkınma Ajansı’mız tarafından yıl boyunca sürekli olarak ilan edilecek belli dönemlerde yapılmakta olup, eğitim tarihleri netleştiğinde eğitim başvuruları internet sayfamızdan duyurulmaktadır. Eğitimlere katılmak isteyen girişimci adaylarının  web sitemizin güncel duyurular kısmını takip etmesi gerekmektedir.

Her sınıf için eğitim kontenjanı 30 girişimcidir.

 

Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası