Yazdır

2019 Yılı Mali Destek Programları Başvuru Sonuçları

2019 Yılı Teklif Çağrısı kapsamında Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından 15 Mart 2019 tarihinde ilan edilen 2019 Yılı Mali Destek Programları değerlendirme süreci 30 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşen Yönetim Kurulu toplantısı ile tamamlanmıştır.

Tamamlanan değerlendirme süreci sonucu Ajansımızdan mali destek almaya hak kazanan projelere ait "Asil ve Yedek Liste" aşağıda sunulmuştur.

Herhangi bir sebeple Asil Liste’de yer alan başvuru sahipleri ile sözleşme imzalanmaması durumunda, Yedek Liste’de yer alan başvuru sahipleri belirtilen sıraya göre sözleşme imzalamaya davet edileceklerdir.

Asil Liste’de yer alan projelerin başvuru sahipleri, başvuru formu, ekleri ve aşağıdaki kılavuzda belirtilen, sözleşme sürecine ilişkin destekleyici belgeleri Ajansımıza 23 Ağustos 2019 tarihine kadar elden teslim etmelidir. Belirtilen süre içerisinde evrak teslimi için pub@marka.org.tr adresine e-posta göndererek randevu talebinde bulunulması gerekmektedir.

Gerekli bilgi ve belgelerin sunulmasını takiben en geç beş (5) iş günü içinde başvuru sahipleri sözleşme imzalamaya davet edilecektir.

Gerekli bilgi ve belgelerin sunulmasını takiben en geç on (10) iş günü içinde başvuru sahipleri ile Ajansımız arasında sözleşme imzalanacaktır. Bu süre zarfında sözleşme imzalamak üzere Ajansımıza başvurmayan, sözleşme imzalamayacağını yazılı olarak bildiren veya Ajansımız tarafından talep edilen belgeleri zamanında sunmayan başvuru sahipleri söz konusu destekten feragat etmiş sayılır. Aynı süre içinde mücbir bir sebepten ötürü sözleşme imzalamaya gelemeyeceğini bildiren başvuru sahiplerine on (10) günlük ilave süre tanınabilir.

Sunulan belgelerin gerçeğe aykırı yahut Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi’nde (KAYS) yer alan bilgi ve belgelerden farklı olması durumunda başvuru sahibiyle sözleşme imzalanmaz.

Başvuru sahiplerinin sözleşme ve proje uygulama takvimine ilişkin süreci Ajansımız internet sitesinden (www.marka.org.tr) takip etmeleri rica olunur.

Sözleşme imzalanan projelerin listesi de Ajansımız internet sitesinde ilan edilerek kamuoyuna duyurulacaktır.

2019 Yılı Mali Destek Programlarına gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

İmalat Sanayiine Yönelik Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı

Üretim Altyapılarının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı

Kültür ve Turizm Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı

MESLEK
Temiz
Temiz
 
Etkinlik Takvimi
Anket
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?

T.C. DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Adres : Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No: 72/A 41050 İzmit - KOCAELİ
Tel : 0.262.332 01 44
Faks : 0.262.332 01 45
E-mail : info@marka.org.tr
Tüm Hakları T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansına aittir. Copyright © 2012

Site Haritası