Skip to main content
DuyurularHaberler

2022 Yılı Teknik Destek Programı Mayıs-Haziran Dönemi Satınalma Duyurusu

By 4 Ağustos 2022No Comments

Teknik Destek Projeleri Teklif Toplama Usulü Hakkında:           

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2022 Yılı Teknik Destek Programı Mayıs-Haziran dönemine ait başarılı projelerin satın alma işlemleri ekte sunulan içerikler doğrultusunda yapılacaktır.

Aşağıda verilen proje listesinin yanında yer alan eğitim/danışmanlık içeriklerinde projelere ait gerekli bilgiler ve talep edilen unsurlar yer almaktadır.

Teklif metinlerinin sunulan formatta Ajansa gönderilmesi için son tarih 14.08.2022 Pazar günü saat 23.59’dur. Bu tarihten sonra gelen teklifler dikkate alınmayacaktır.

Teklifler, satinalma@marka.org.tr e-posta adresine her bir proje faaliyeti için hazırlanmış olan teklif vermeye davet mektubundaki formatta KDV dâhil olarak gönderilmelidir.

Proje başına sağlanabilecek destek tutarı her bir öncelik için aşağıda belirtilmiş olup tekliflerin bu rakamları aşmayacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Her bir projenin hangi öncelik kapsamında destekleneceği şartname içeriklerinde mevcuttur.

 • Öncelik 1 – Azami 120.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 2 – Azami 120.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 3 – Azami 120.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 4 – Azami 120.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 5 – Azami 120.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 6 – Azami 25.000 TL (KDV Dâhil)
 • Öncelik 7 – Azami 20.000 TL (KDV Dâhil)

NOT 1: Eğitim veya danışmanlık hizmetini sağlayacak tekliflerde uzmanın ilgili proje için talep edilen özelliklere sahip olduğunu gösteren özgeçmişi sunulmalı, sunulacak özgeçmişler 2 sayfayı geçmemelidir.

NOT 2: Teklif sunan firmaların ve sunulan özgeçmişlerin talep edilen nitelikleri karşılama durumunun daha net ve somut bir şekilde değerlendirilebilmesi için aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

 • Tekliflerle birlikte özgeçmişlerde belirtilen hususların destekleyici belgelerinin de sunulması
 • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların maddeler hâlinde (mümkünse tablo hâlinde) yoruma mahal bırakmayacak şekilde somutlaştırılması
 • Eğitim veya danışmanlık hizmeti sağlayacak firma / uzmanda aranan şartların sunulan özgeçmişlerde görülür şekilde işaretlenmesi
 • Sunulan özgeçmişlerde, teklif verilecek proje ile ilgili olmayan kısımlara yer verilmemesi veya ayrı bir bölümde yer verilmesi

Fiyat teklifi her bir proje için ayrı ayrı verilecektir. Teklif mektubunda firmanın açık unvanı, teklif tarihi, firma kaşesi ve yetkili imzası mutlaka olacaktır. Teklif mektubuyla birlikte ilanda yayınlanan şartnamenin de kaşeli ve imzalı hâlinin idaremize elden verilerek veya  0 262 332 01 45’e fax çekilerek veya satinalma@marka.org.tr  adresine mail gönderilerek Ajansımıza sunulması gerekmektedir.

Birden fazla uzmanın görev almasını gerektiren her proje teklifi için, hangi uzman ya da uzmanların projenin hangi kısımları için hizmet sağlayacağı net bir şekilde belirtilmelidir.

Teklifler gerçek kişiler tarafından da verilebilir.

Ajans, sunulan özgeçmişleri ve fiyatları değerlendirerek doğrudan satın alma yöntemi ile satın alma yapacaktır. Verilen tekliflerin değerlendirilmesinde fiyat unsuru tek kıstas sayılmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sıra Nu.Referans NoBaşvuru Sahibi AdıProje AdıEğitim/Danışmanlık İçeriğiTeklif Vermeye Davet MektubuÖzgeçmiş Formatı
1TR42/22/TD/0057Bolu Aile Ve Sosyal Hizmetler İl MüdürlüğüTedbir Uygulamaları EğitimiEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
2TR42/22/TD/0064Seben KaymakamlığıSeben İlçesi Yatırım Potansiyelinin Ekonomik AnaliziEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
3TR42/22/TD/0066Kıbrıscık İlçe Tarım ve Orman MüdürlüğüKıbrıscık Pirinci ve Yöresel Şarküteri Ürünleri Kampüsü Ön Fizibilite ve Talep AnaliziEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
4TR42/22/TD/0067Yalova Ticaret İl MüdürlüğüYalova’da Kadın Kooperatifleri E-Ticaret ile GüçleniyorEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
5TR42/22/TD/0068Dörtdivan KaymakamlığıDörtdivan Kalkınma Fırsatlarının Ekonomik AnaliziEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
6TR42/22/TD/0069Mudurnu KaymakamlığıMudurnu İlçesi Yatırım Fırsatlarının Ekonomik AnaliziEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
7TR42/22/TD/0070Gerede İlçe Tarım ve Orman MüdürlüğüGerede Yerel Kalkınma Fırsatlarının Ekonomik AnaliziEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
8TR42/22/TD/0071Bolu Aile ve Sosyal Hizmetler İl MüdürlüğüDezavantajlı Grupların İstihdamına Yönelik Üretim AtölyesiEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
9TR42/22/TD/0072Bolu Ticaret ve Sanayi OdasıBolu İli Turizm Sektörü Rekabetçilik AnaliziEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
10TR42/22/TD/0073Gebze BelediyesiSiber Güvenlik EğitimiEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
11TR42/22/TD/0074Bolu Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube MüdürlüğüAbant  Milli Parkı’ nda Elektrikli Fayton İşletmeciliği Ekonomik AnaliziEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
12TR42/22/TD/0075Düzce Teknoloji Geliştirme BölgesiDüzce İnovasyon Platformunun KurulmasıEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
13TR42/22/TD/0076Düzce İl Kültür ve Turizm MüdürlüğüDüzce 360 Derece Panoramik Sanal Tur Çekimi ProjesiEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
14TR42/22/TD/0077Bolu Ziraat Odası BaşkanlığıSözleşmeli Tarım Modelinde Kullanılacak Makine ve Ekipman için Ön Fizibilite EtüdüEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
15TR42/22/TD/0078Bolu İl Kültür ve Turizm MüdürlüğüBolu İli Gastronomi Turizmi Stratejik PlanıEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
16TR42/22/TD/0079Erenler İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüOyun Terapisi Uygulayıcısı EğitimiEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
17TR42/22/TD/0080Sakarya Büyükşehir BelediyesiSürdürebilir Kentsel Hareketlilik Planı Yol HaritasıEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
18TR42/22/TD/0081Tarım ve Orman Bakanlığı I. Bölge Müdürlüğü Kocaeli Şb. Md.Seyrek Yaban Hayatı Geliştirme Sahası’nda Kuş Gözlemi ÖğreniyorumEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
19TR42/22/TD/0082Sakarya ValiliğiTaraklı Yöresel Ürünler Geliştirme MerkeziEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.
20TR42/22/TD/0083Sakarya İl Kültür ve Turizm MüdürlüğüSakarya İli Gastronomi Turizmi Stratejik PlanıEğitim/Danışmanlık İçeriği için tıklayınız.Davet Mektubu için tıklayınız.Özgeçmiş Formatı için tıklayınız.