Skip to main content
DuyurularHaberler

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

By 3 Haziran 2022No Comments

DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI

PERSONEL ALIM İLANI

 

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) 4 No’lu Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; Bolu, Düzce, Kocaeli, Sakarya ve Yalova illerinde çalıştırılmak üzere; bölge ve ülkesinin kalkınmasına hizmet etmeye gönüllü, iletişime açık ve kendine güvenen, başarma azmine sahip, çevresindeki olaylara duyarlı, öğrenmeye ve kendisini yetiştirmeye açık, sorumluluk alabilen, yenilikçi, çözüm odaklı, analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip, değişen çalışma şartlarına uyum sağlayabilen, insan ilişkileri, kendini ifade yeteneği ve iletişim becerileri güçlü, organizasyon ve yönetim becerisine sahip; 4 (dört) Uzman Personel alımı yapacaktır.

Başvuru Tarihleri: 24.06.2022 – 03.07.2022
Başvuru Yeri: Adaylar, Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinden başvurabileceklerdir. (Online Başvuru)
Sözlü Yarışma Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adayların İlanı: 22.07.2022
Sınav Yeri: Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:72/A İzmit / KOCAELİ
Sınav Sonuçlarının Duyurulacağı Adres: www.marka.org.tr

Adaylar başvurularıyla birlikte Ajansın sorumluluk sahasında bulunan Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova illerinin herhangi birinde görevlendirilebileceklerini kabul ederler.

Başvurular, 24 Haziran 2022 tarihinden başlayarak, son başvuru zamanı olan 03 Temmuz 2022 tarihinde saat 23.59’a kadar https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinde bulunan Doğu Marmara Kalkınma Ajansı sınav başvuru bağlantısından yapılacaktır.

Başvurular, “Başvuru Formu” eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Adayların, yukarıda belirtilen sınav giriş şartlarını ve tercih nedenlerini kanıtlayıcı bilgi ve belgeleri elektronik ortamda başvuru formunun ilgili bölümlerine eklemeleri zorunludur.

Sadece elektronik ortamda yapılan başvurular geçerli olup ilanda belirtilen şartlara uygun olmayan başvurular ile elden, eposta veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Personel alımı ile ilgili detaylı bilgi için;

Tel : 0262 332 01 44 – Dahili :108

E-posta : info@marka.org.tr

Kamuoyuna ilanen duyurulur

Detaylı İlan Metni için Taklayınız.